Sledování zásilky ze Slovenska

Časy společné federace jsou již dávno minulostí a kroky našich východních sousedů se dnes v mnoha ohledech ubírají jiným směrem. To však rozhodně neznamená, že na Slovensku nezůstala českým obyvatelům celá řada známých, kteří se nejen vzájemně navštěvují, ale občas putuje oběma směry přes hranice i nějaký ten balíček. Jakým způsobem je ale možné toto dnes již mezinárodní cestování sledovat?

Sledovat zásilku ze Slovenska lze mimo jiné pomocí služby Chytrýbalík.cz

Výsledek obrázku pro sledování zásilky ze slovenskaJednou z možností je zaslání balíku pomocí portálu ChytrýBalík.cz, který má i slovenskou mutaci. Přepravce si jej vyzvedne kdekoli na Slovensku a doručí ho do Čech do jednoho až dvou pracovních dnů po vyzvednutí. Zasílatel navíc obdrží číslo zásilky, takže může její cestu pohodlně sledovat prostřednictvím technologie Track & Trace. Zásluhou toho, se obratem dozví veškeré potřebné informace, jež zahrnují den i přibližný čas doručení, jméno osoby, která balíček převzala, aj.

Slovenská pošta a její služby

Jestliže se klient na dovolené rozhodne využít služeb Slovenské pošty, nečeká ho složitá volba, když může využít služeb Listová zásielka svet, jež je určena hlavně pro listové zásilky, pro tento článek je však přece jen aktuálnější služba Balík svet, jež nabízí zaslání balíčku o váze do 10 kg, přičemž minimálně jedna jeho plocha by měla být 20×15 cm. Doručení zpravidla trvá 4-9 dní, přičemž trasu balíčku lze sledovat na webových stránkách Slovenské pošty.

Také pro sledování zásilky ze Slovenska lze využít osvědčenou službu 17track.net

Osvědčený způsob sledování představuje služba 17track.net. Tato všestranná sledovací aplikace podporuje více než 170 poštovních mezinárodních společností, přičemž jejím prostřednictvím je možné sledovat až 40 balíků najednou. Jestliže tedy znáte dopravce, s nímž vaše zásilka odputovala, máte do značné míry vyhráno.