Sledování zásilky UPS

Rozvoj moderních technologií se projevuje i v oblastech, kde se to ještě v nedávné době zdálo jako takřka nemožné. Každý, kdo zasílal nějakou poštovní zásilku, na sebe kupříkladu v minulosti bral nezanedbatelné riziko, že se může někam zatoulat, v horším případě úplně zmizet. Zásluhou služby Sledování zásilky UPS jsou však tyto obavy minulostí.

UPS – Sledování zásilky online

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 1ZAF23316895798553)

 

Více informací

Sledování zásilek UPS dovoluje kontrolovat stovky balíkůSledování zásilek UPS

Bez ohlížení na to, jestli se jedná o jeden nebo stovky balíků, funkce Sledování zásilky UPS podává přehled o stavu zásilky v každém okamžiku do doby jejího doručení. Funkce UPS Sledování přitom dovoluje vybrat si z několika možností, jak zásilku sledovat. Současně systém aktualizuje i informace o současném stavu a případném neočekávaném zpoždění.

Sledování emailem

Prostřednictvím emailu je možné sledovat až 25 malých balíků UPS. Je to jednoduché. Zákazník může zaslat odkudkoli emailem svoje sledovací čísla a společnost UPS mu odešle detailní odpověď o sledování jeho zásilek na danou emailovou adresu. Zakázce je možné při jejím vytváření také přiřadit referenci, která dovolí sledovat ji bez nutnosti zadávání sledovacích čísel.

Sledování mobilním telefonem

Stav zásilky lze kontrolovat rovněž u UPS SMS Tracking. Zde je nezbytné se nejprve připojit ke službě. Ze stránky Tracking detail se provede volba Odesílat aktualizace. Posléze se zadá číslo mobilního telefonu a po potvrzení této žádosti v něm začne UPS zasílat SMS zprávy o sledování zásilky. Tato žádost se nemusí znovu potvrzovat do doby, než se klient rozhodne od této služby odstoupit.

UPS

Z historie UPS

Historie společnosti UPS sahá až do roku 1907 do USA, kdy začala svoji činnost jako malá zásilková firma. Dnes se jedná o jednu z největších světových společností na doručování balíků, která působí ve více než 200 státech světa. Na českém trhu se společnost objevila roku 1992, když zde nejprve působila prostřednictvím partnera Czech Parcel Service. Po akvizici tohoto dodavatele přepravních služeb roku 1999 v České republice působí samostatně jako dceřiná společnost. UPS Czech Republic má dnes u nás osm poboček a pro své zákazníky má

připravené široké portfolio služeb, které se orientují na přepravu zásilek a nákladní přepravu, nevyjímaje smluvní logistické služby.

Scroll to Top