Sledování zásilky Uloženka

Přepravních společností dnes existuje takřka nepřeberné množství. Ne všechny lze ale s klidným svědomím označit jako spolehlivé, a proto se bezpochyby vyplatí věnovat výběru té, které svěříte svoji zásilku, odpovídající pozornost. Prioritou by přitom mělo být také to, abyste měli o pohybu svého balíčku neustále přehled, což vám umožní mimo jiné služba Sledování zásilky Uloženka.

Zásilka je vydána na výdejním místě Uloženky proti heslu

Sledování zásilky UloženkaJe to jednoduché! Klient si vybere zboží v některém obchodě, jenž nabízí osobní odběr na pobočkách Uloženka. Dnes je více než 6000 takových eshopů! Důležité je zaškrtnout osobní odběr a pobočku, kde si zásilku vyzvedne. V okamžiku, kdy Uložence předá eshop vybranou zásilku, přijde zákazníkovi emailem nebo esemeskou číselný kód a odkaz, díky němuž může zásilku sledovat. Na pobočce Uloženky si ji pak může převzít hned poté, kdy mu opět dorazí email nebo sms zpráva, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Ve zprávě je obsaženo i heslo, proti němuž je zásilka vydána. To umožňuje, aby zásilku převzala i jiná osoba, než je adresát zásilky. Nutné je znát právě zaslané heslo.

Historie společnosti Uloženka

Uloženka.cz vznikla roku 2010, když otevřela své pobočky v Praze, Brně a Ostravě, což jí dovolilo pokrýt svými službami tři největší města u nás. Již roku 2011 pak navázala spolupráci s firmou Allegro Group, díky čemuž vznikly partnerské služby HeurekaPoint a AukroPoint. Nelze se divit, že v průběhu krátké doby si této rozvíjející firmy všimly další e-shopy, což Uložence.cz umožnilo vybudovat si prestižní místo v oblasti českého e-commerce prostředí.

Uloženka

Uloženka má dnes v ČR více než 80 výdejních míst

Uloženka se dnes může chlubit tím, že je schopna internetovým obchodům nabídnout vysoce účinnou dopravu i výdej zásilek, a to bez ohledu na jejich velikost. Disponuje více jak 80 výdejními místy v ČR. Kromě toho garantuje prostřednictvím služby eSkládek také kompletní logistický outsourcing a fulfillment, jenž sestává ze skladování zboží, zpracování objednávek, kompletací, balení i expedice.

Scroll to Top