Sledování zásilky TOPTRANS

Odesíláte často zásilky, na jejichž včasném doručení vám skutečně záleží, a posléze trávíte bezesné noci v obavách, aby skutečně v pořádku doputovaly na místo určení? V tom případě se vám bez debat vyplatí využívat službu Sledování zásilky TOPTRANS, která vám umožní získat dokonalý přehled o všech vašich zásilkách a zaručí vám klidné spaní!

Moderní systém zpracování dat garantuje spolehlivost služby Sledování zásilky TOPTRANSVýsledek obrázku pro Toptrans

Systém expresní přepravy kusových zásilek TOPTRANS totiž dovoluje svým zákazníkům, aby sledovali své zásilky po celou jejich cestu. Na webových stránkách na levé straně v menu Vyhledání zásilky klient přepne na číslo kusu, načež se mu otevře stránka s okénkem pro napsání čísla zásilky. Po vyplnění má ihned dokonalý přehled, kde se v daném okamžiku nachází. To je umožněno moderním a jednotným systémem zpracování dat.

TOPTRANS dopravuje zásilky v nejkratší možné lhůtě

TOPTRANS si zásilky vyzvedává přímo na místě, jež stanoví zákazník. Pravidelní klienti přitom bezpochyby ocení, že společnost vlastní vozidla téměř všech hmotnostní a velikostí, takže pro ni nepředstavují žádný problém možné výkyvy v objemu odesílaného zboží. Většina zásilek doputuje ke svým příjemcům mezi 9-14 hodinou. Vnitrostátní dodací lhůta začíná plynout v 18 hodin v den převzetí zásilky a základní dodací termín představuje 24 hodin. Je však možné volit i z termínovaných dodacích lhůt TOPTIME (dopoledne do 12 hodin), TOP-PRIVAT (večer v rozmezí 16-20 hodin), TOP-WEEKEND (sobota do 13 hodin) a Osobní odběry (vydání v pracovní dny mezi 8-18 hodinou a v sobotu od 8 do 10 hodin).

Toptrans

O společnosti TOPTRANS

Společnost TOPTRANS EU, a.s. se v České republice a na Slovensku řadí k nejdůležitějším společnostem v sektoru poskytování expresní přepravy zásilek i logistických řešení. Svoji činnost započala již roku 1993. Vtipný je bezesporu slogan firmy, jehož se snaží držet, který zní: „Blesk je náš pomalejší brácha.“ Společnost má 25 dep v ČR a 7 na Slovensku. Poskytuje své spolehlivé služby v segmentu obchodních společností B2B, obchodních společností a koncových klientů B2C a také v segmentu domácností a konečných spotřebitelů C2C.