Sledování zásilky TNT

V minulosti to občas v kurýrních a spedičních službách vypadalo, jako by v jejich depech vybuchl trinitrotoluen, což mělo za následek, že se někteří zákazníci museli navždy se svými zásilkami rozloučit, protože se je jednoduše nepovedlo dohledat. Naprostou bombu proto v tomto ohledu představuje služba Sledování zásilky TNT, která umožňuje, aby klienti své balíky nespustili po celou dobu jejich putování z očí, čímž se riziko ztráty minimalizuje.

Sledování zásilky TNT nenechá váš balík bez dozoru

Zásilku lze sledovat prostřednictvím čísla zásilky nebo referenčního čísla přímo na webových stránkách. Její zaslání je přitom velmi jednoduché, když nejprve dojde k určení místa vyzvednutí a doručení. Není nutno se nijak upejpat, protože společnost působí ve více než 200 státech světa. Posléze klient uvede rozměry, hmotnost i popis zboží a vybere si případné doplňkové služby. Následuje volba doručovací rychlosti a časového rozmezí, kdy si řidič společnosti může zásilku vyzvednout. Poté ji lze v průběhu její cesty po celou dobu online sledovat, což garantuje dokonalý přehled o tom, kde se právě nachází. V okamžiku, kdy zásilka dorazí na své místo určení, služba mojeFakturace zrychlí také administrační proces. Funkci sledování zásilky mohou samozřejmě využívat nejen odesílatelé, ale také jejich zákazníci, což jim dovoluje získat dokonalé informace o pohybu zásilky a plánovat s předstihem.

TNT Express byla průlomovou v online podnikání u nás

Společnost TNT Express představuje jednoho z největších světových přepravců zásilek v oblasti B2B. Právě ona přišla na český trh roku 2005 s průlomovou službou myTNT, která dovolila klientům, aby si parametry své zakázky nastavili online podle svých potřeb. Kromě online objednávky tato služba zahrnovala také adresář, výše zmíněné sledování zásilky, zjištění ceny i orientačního času doručení a uložení informací pro kontakt s adresátem. V současné době je možné zvolit si pro správu a sledování zásilek i novější verzi myTNT 2.

Výsledek obrázku pro TNT