Sledování zásilky PPL

Zatoulaný balíček dokáže pořádně pocuchat nervy. Zvláště, když se jedná o důležitou zásilku a vy netušíte, kde se v daném okamžiku nachází. Zásluhou služby Sledování zásilky PPL je těmto stresům konec a vy máte nyní dokonalý přehled o tom, v jaké fázi cesty ke svému příjemci balíček právě je.

PPL – Sledování zásilky online

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 80518032423)


Více informací

Většina zásilek je doručena PPL do druhého dne

Sledovat zásilku můžete na internetových stránkách společnosti PPL poté, co v levé horní části webové stránky zadáte číslo zásilky. Následně se vám zobrazí její pohyb. PPL přijímá objednávky vždy jeden den předem. Když si to nutnost, tak je objednávka možná i do pravého poledne v den odeslání zásilky. Tu si kurýr přebere do 17:00 a v tu chvíli se zásilka objeví ve službě Sledování zásilky PPL. Pak již balíček čeká běžná cesta, když do 20:00 doputuje do regionálního depa. Do 5:00 jej čeká noční anabáze směrem na centrálu. Tento pohyb můžete sledovat takřka v přímém přenosu na webových stránkách. Z centrály putuje obvykle zase do příslušného regionálního depa, a to mezi 5:00-8:00 ráno. Doručení zásilky pak nastane do 18:00.

PPL patří stříbrná pozice s ohledem na popularitu i objem zásilek

PPL CZ s. r. o. je původně česká společnost vzniklá roku 1995, která se zaobírá expresní balíkovou i kurýrní přepravou, ale také přepravou palet firem i jednotlivých osob. V současnosti bývá PPL řazena na druhé místo po České poště s ohledem na objem přepravovaných zásilek, ale i na popularitu mezi klienty. Nic na tom nemění ani skutečnost, že roku 2006 byla PPL prodána německé firmě DHL, divizi německé pošty Deutsche Post.

PPL byla průlomová v doručování balíkům konkrétním lidem

PPL dnes nabízí balíkovou a paletovou přepravu od firem k firmám a lidem. Největší tradici má služba přepravy balíků od firem k firmám nebo subjektům, jež mají stálou pracovní dobu. Ta je garantována od samého počátku společnosti. Roku 2007 přišla PPL průlomově se službou přepravy balíků konkrétním lidem, aby na začátku tohoto desetiletí započala i s převážením palet o hmotnosti vyšší než 50 kilogramů. Také zde to bylo nejprve roku 2011 pouze mezi firmami, aby následně od roku 2013 tato služba fungovala také od firem k lidem. Služby Firemní a Soukromá paleta nesou souhrnný název PPL Sprint.

Scroll to Top