Sledování zásilky Okay

Stalo se vám již v minulosti, že jste si objednali v eshopu nějaké zboží a posléze marně čekali na jeho doručení? Sdělila vám zákaznická služba po vaší urgenci, že se muselo někam zatoulat a nastalo delší čekání, než se inkriminovaná zásilka našla? V tom případě jste jistě nenakupovali ve spolehlivém eshopu, jenž by svým klientům poskytoval podobnou službu, jako je Sledování zásilky Okay.

Sledování objednávky Okay zajistí, že vaše zásilka nikam nezabloudí

Sledování zásilky OkayCo si počít v okamžiku, kdy si nemůžete zboží odvézt z dané prodejny sami, případně se obáváte toho, aby se vaší nové ozdobě domácnosti něco nemilého nestalo? Nebo se vám jen nikam nechce a objednáváte si výrobek pohodlně z domova? Okay vám rádo vyjde vstříc dopravou až do domu. Současně svým klientům poskytuje službu Sledování objednávky, kde mohou získat bližší informace, jež se vážou ke stavu i termínu dodání jejich zásilky. Postačí zadat na webových stránkách do uvedeného formuláře číslo objednávky. To je zákazníkovi zasláno v potvrzujícím emailu ihned po jejím založení. Zboží bývá obvykle dopraveno nejdéle do tří pracovních dnů od data nákupu. Cenu sdělí klientovi zaměstnanec v prodejně při sepisování objednávky, případně si ji může zjistit předem telefonicky nebo online. Pro Okay je samozřejmostí, že základní připojení uskutečňuje přepravce.

Okay je významným hráčem na českém trhu s elektronikou

Společnost Okay byla založena roku 1994 a dnes působí kromě České republiky rovněž na Slovensku. Na trhu s elektronikou se řadí mezi nevíce prosperující tuzemské společnosti. Mezi její přednosti patří skutečnost, že většinu nabízených produktů má skladem, takže na ně klient nemusí dlouho čekat, ale jsou mu rychle dopraveny. V dnešní době mnoho zákazníků ocení rovněž možnost nákupu na splátky, přičemž Okay celkem pravidelně pořádá také akce se splátkami bez navýšení, takže kupující nezaplatí ani korunu navíc. Okay má kromě eshopu i více než 90 kamenných prodejen po celé České republice.