Sledování zásilky Mall.cz

Vývoj se nedá zastavit, což lze dokumentovat mimo jiné tím, jak se v posledních letech proměnily zásilkové služby. Dnes již rozhodně nikoho neuspokojí představa, že si objedná zásilku a posléze bude napjatě očekávat, kdy dorazí, přičemž tomu bude uzpůsobovat svůj denní program. Samozřejmostí je dnes naopak existence služeb typu Sledování zásilky Mall.cz, jež dovolí mít objednávku stále pod dohledem.

Sledování zásilky Mall.cz probíhá pomocí klientského centra

Sledování zásilky Mall.czMall.cz umožňuje kontrolu objednávky prostřednictvím klientského centra na svých webových stránkách. Zde se klient zaregistruje a poté již může z pohodlí obývacího pokoje sledovat průběh všech svých objednávek, ale i měnit osobní údaje či fakturační nebo doručovací adresy. Právě sekce Moje objednávky bývá nejčastěji navštěvovaná. Poskytuje totiž zákazníkům podrobné informace o všech jejich objednávkách. Služba Sledování objednávky (tracking) pak dovoluje klientovi, aby krok po kroku sledoval, co se s jeho objednávkou děje od okamžiku, kdy ji vytvořil, až po chvíli, kdy si zboží sám vyzvedne nebo mu je doručeno.

Mall.cz nabízí různé způsoby dopravy

Mall.cz umožňuje hned několik způsobů doručení. Expresní doprava garantuje, že bude zboží odesláno v průběhu jednoho dne od uskutečnění objednávky. Podobně lze využít i služby Doprava zdarma, jež je poskytována u zboží menších rozměrů při nákupu nad 1000 Kč a u zboží větších rozměrů při nákupu nad 5000 Kč. Těchto limitů je možné dosáhnout rovněž kombinací více kusů zboží v rámci jedné objednávky. Klienti se nemusí obávat, že by došlo k mýlce, protože v nákupním košíku vždy jasně vidí, jestli jejich objednávky požadavky na dopravu zdarma splňují. Mall.cz spolupracuje se společnostmi Česká pošta, PPL, InTime, TopTrans, Mall Inclusive či Flexi-Komfort.

Mall

O společnosti MALL.cz

K založení společnosti Internet Mall, a. s. došlo roku 2000 a od té doby působí nejen u nás, ale rovněž v Německu, Polsku, Maďarsku nebo na Slovensku. U nás provozuje internetový obchod a současně i několik kamenných prodejen. Obchoduje především s elektronikou, bílou technikou, hračkami, počítači a sportovními potřebami. Jedná se o dceřinou firmu nizozemské společnosti Netretail Holding B. V., kterou roku 2015 koupila skupina Rockaway.