Sledování zásilky z Itálie

Dnešní otevřený globalizovaný svět umožňuje obchodovat v podstatě bez hranic. Solidní přepravní společnosti však nechtějí vystavovat svého klienta zbytečné nervozitě, kdy bude přemýšlet, kde se jeho zásilka zrovna nachází, a proto vyvinuly rozličné aplikace, které mu umožňují, aby kontroloval svůj balíček v průběhu celé jeho cesty. Sledování zásilky, která putuje na české území kupříkladu z Itálie, tak dnes nepředstavuje v podstatě žádný problém.

Sledování zásilky prostřednictvím 17track.net je pohodlné a jednoduché

Výsledek obrázku pro ITA transportJestliže balíček cestuje s nějakou běžnou přepravní společností, nejsnazší je patrně jeho sledování přímo na jejích stránkách po zadání čísla zásilky. Až 40 zásilek najednou je například možné kontrolovat prostřednictvím mimořádně šikovné aplikace 17track.net. Tento systém dovoluje za běžných podmínek automaticky detekovat a identifikovat přepravní společnost, přičemž nevyžaduje žádný ruční zásah! Je nicméně samozřejmé, že se jedná o proces velmi složitý, takže nefunguje vždy na 100 %.

ITA transport je specialista na obchod s Itálií

Na expresní přepravu zásilek z a do Itálie se specializuje mimo jiné společnost ITA transport, jež přepravuje jakékoli zboží od 1 kg do 24 tun. Doprava se uskutečňuje pomocí automobilů, které jsou vybaveny sledovacím GPS zařízením, takže je možné je kontrolovat v průběhu celé jejich cesty. Sběrná služba probíhá každý den v České republice i v Itálii. Jestliže si to potřeby zákazníka žádají, expresní přeprava zboží se může uskutečnit i mimo sběrné časy. Společnost zajišťuje pravidelnou kusovou i celovozovou dopravu již několik let, přičemž v současnosti se plánuje otevření meziskladu v italském Udine, do něhož si může zákazník nechat přeposlat svoje zboží z Itálie a odsud mu bude následně přepraveno do České republiky. Funguje to i obráceně!

Scroll to Top