Sledování zásilky InTime

Pravděpodobně každý si někdy v minulosti ve chvíli, kdy se nemohl dopátrat jím odeslané zásilky, která zmizela neznámo kde, povzdychl, že by se s tím mělo konečně něco udělat. Přání tisíců rozezlených zákazníků se konečně splnilo a prostřednictvím služby Sledování zásilky InTime mají lidé své balíky pod kontrolou!

InTime – Sledování zásilky online

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 55900000178)

 

Více informací

Díky službě Sledování zásilky InTime lze mít dohled nad zásilkou doma z gauče!

Služba Sledování zásilky InTime dovoluje sledování pohybu zásilek pomocí jejich čárových kódů. Každý tak může z pohodlí domova zjistit, kde se balíček v konkrétním okamžiku nachází. Na webu intime.cz je možné dohledat nejen aktuální zásilky, ale stejně tak si tu lze ověřit i informace o v minulosti doručených balíčcích. K tomu postačí vložení čísla zásilky do odpovídajícího pole.

SMS Avízo a E-mail avízo zjednoduší proces předání

U zákazníků je oblíbená služba SMS Avízo. Ta se zakládá na tom, že první esemeska je adresátovi zaslána den před plánovaným doručením a jsou v ní uvedené základní informace o zásilce, druhá esemeska je pak odeslána v den doručení, přičemž je v ní uveden přibližný čas a také telefonní kontakt na kurýra, jenž má úspěšné doručení na starost. Na podobném principu funguje také služba E-mail avízo, kdy dostane příjemce informace o doručení zásilky pro změnu prostřednictvím dvou e-mailů. První je zaslán den před plánovaným doručením a jsou v něm informace o zásilce s aktivním proklikem do Track&Trace, druhý v den doručení a je tu podobně jako v esemesce odhadovaný čas doručení a telefonní číslo na kurýra, jenž zásilku doručí.

inTime

In Time je nestarší českou společností v oboru!

Společnost In Time si zakládá na tom, že byla roku 1990 první českou soukromou kurýrní a spediční službou. Nabízí široké spektrum logistických služeb, především expresní přepravu zásilek z domu do domu pro podniky, firmy a podnikatele, ale rovněž na soukromé adresy. Disponuje několika depy v rámci celé České republiky, jež garantují včasnou distribuci. Veškeré expresní zásilky jsou doručeny do 24 hodin.