Sledování zásilky GLS

Každému se občas stane, že někde něco založí, načež to potom nemůže najít. Marně se posléze snaží rozpomenout, kde by asi hledaná věc mohla být a spílá svým mozkovým buňkám, že ho nechaly ve štychu. Větší problém však je, když se zatoulá poštovní zásilka, která může mít i velmi důležitý obsah. Služba Sledování zásilky GLS se snaží toto nebezpečí minimalizovat.

GLS – Sledování zásilky online

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 10349846600)

 

Sledování zásilek GLS – Více informací

Výsledek obrázku pro GLS

GLS umožňuje sledovat zaslaný balík v jakoukoli dobu. Jediné, co musí zákazník udělat, je zadat na webových stránkách společnosti jedno nebo více čísel balíků. Následně se mu zobrazí informace Track and Trace, které zahrnují bližší údaje o stavu doručení zásilky a také poslední provedený krok. GLS jako poskytovatel doručovacích služeb dopravuje balíky v pracovních dnech, přičemž v České republice to zpravidla stíhá do 24 hodin.

Pomocí aplikace GLS Delivery Manager příjemce řídí způsob doručení dle svých potřeb

Příjemce má možnost sám ovlivnit doručení balíku tím, že využije aplikace GLS Delivery Manager. GLS mu pomocí emailu nebo SMS dá zprávu o připravovaném doručení balíku, přičemž tu je uvedeno i předpokládané časové okno, kdy by mělo dojít k doručení. Když je první pokus o doručení neúspěšný, příjemce je automaticky informován pomocí emailové nebo textové zprávy. V aplikaci GLS Delivery Manager si posléze může sám zvolit následný způsob doručení balíku a vybrat si takovou variantu, jež nejvíce vyhovuje jeho potřebám.

O společnosti GLS Czech Republic

GLS Czech Republic nabízí kromě běžného doručování balíků v tuzemsku a v zahraničí také jejich komfortní zasílání pomocí GLS ParcelShopů nebo online nástroje e-Balík pro občasné odesílatele a domácnosti. Moderní IT řešení má především garantovat jednoduchost, bezpečnost a pohodlnost. Zásluhou 16 dep a centrálnímu překladišti společnost GLS Czech Republic v pohodě pokrývá území celé České republiky. Zmiňované centrální překladiště se nachází v Jihlavě a využívá se také jako mezinárodní brána. GLS Czech Republic představuje totiž uzlový bod mezi východní a západní Evropou pro mezinárodní balíkovou přepravu.