Sledování zásilky Geis

V pohádce o Jeníčkovi a Mařence to měl jejich tatínek jednoduché, když je zavedl do lesa a děti se brzy ztratily. Podobné ztráty byly ostatně donedávna běžné i v zásilkové službě. Dnes již tomu tak není, protože prostřednictvím služby Sledování zásilky Geis lze mít nad putováním zásilky permanentní dohled!

Geis – Sledování zásilky

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 02000051759)

 

Sledování zásilky Geis – Více informacíSledování zásilky GEIS

Klienti mohou svoji zásilku sledovat prostřednictvím webových stránek společnosti, kde je v horní části kolonka pro sledování zásilky, kam postačí zadat číslo zásilky. Posléze se ihned objeví informace o tom, kde se zásilka v daném okamžiku nachází. Společnost Geis doručuje balíkové i paletové zásilky obvykle následující pracovní den po jejich vyzvednutí.

Geis Parcel CZ nebo Geis CZ?

Zákazníci si mohou vybrat mezi službami Geis Parcel CZ a Geis CZ. Společnost využívá takzvaný HUB and spoke systém, jehož „srdce“ představuje centrální překladiště s nejmodernější plně automatickou třídicí technologií, přes něž proudí zásilky z celé republiky. Na tomto místě dochází k třídění zásilek a přesměrování do cílových míst. Geis Parcel CZ se orientuje na balíkovou přepravu do 50 kg. Geis CZ cílí na přepravu palet a rozměrnějších zásilek i kontraktní logistiku. Společnost udává, že systém je ideální pro zásilky o hmotnosti od 50 kg do 2500 kg. Objem jedné zásilky je 10 m3 nebo 5 palet standardních rozměrů a zásilka může být tvořena z více nákladových kusů. Maximální hmotnost jednoho kusu je 1200 kg a maximální výška 220 cm.

Geis

Geis Point

Někdy se stane, že příjemci nechtějí nebo nemohou na zásilku čekat. Co si počít? Jednoduše si ji mohou poslat do některého místa z výdejní sítě Geis Point, kde si ji posléze vyzvednou. Tato místa jsou dobře dostupná a v České republice i na Slovensku jich je více než 500. Zde si pak mohou zásilku převzít v termínu, jenž jim vyhovuje.

Historie společnosti Geis

Společnost Geis je součástí nadnárodní logistické skupiny Geis se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí již více než čtvrtstoletí od roku 1991. Zajišťuje balíkovou přepravu, přepravu paletových a kusových zásilek, celovozovou přepravu, kontraktní