Sledování zásilky FOFR

Jaké jsou patrně nejčastější požadavky, které mají zákazníci na svoje zásilkové služby? Rychlost, spolehlivost a přijatelná cena! Nutno podotknout, že především v minulosti nebylo výjimkou, když se nějaký balíček čas od času zatoulal, což leckdy přineslo odesilatelům i příjemcům nemalé problémy. Z té příčiny bezesporu všichni oceňují existenci podobné služby, jako je Sledování zásilky FOFR!

Sledování zásilky FOFR

Pro přístup ke sledování zásilky je nutné na webových stránkách Sledování zásilky FOFRspolečnosti FOFR v kolonce Sledování zásilek vyplnit 10místné číslo zásilky bez kódů středisek a zákazník rázem získá přehled o tom, kde se inkriminovaný balíček nachází. Přepravu zásilek si lze objednat prostřednictvím formuláře, emailem, osobně i telefonicky, když objednavatel současně poskytne údaje o ní. Následně mu je telefonováno a dojde k domluvě, v jakém termínu si ji společnost zásilku vyzvedne.

Expresní přepravu zásilek do jednoho dne nabízí společnost u balíků, které nemají větší rozměry než výšku 2,2 metru, šířku 2 metry a délku 4 metry. Do 72 hodin jsou běžně doručovány zásilky, jejichž rozměr není vyšší než výška 2,2 metru, šířka 2 metry a délka 6 metrů. Balíky obvykle doputují k adresátům v pracovní dny do 17 hodin. Jestliže se příjemce nevyskytuje na udané adrese, druhé doručení je zadarmo. Celý proces přepravy je možné sledovat z obývacího pokoje online prostřednictvím zmíněné služby Sledování zásilky FOFR.

Historie společnosti FOFR

Pod názvem FOFR se ukrývá ryze česká přepravní společnost, která vznikla roku 2010, jež se zabývá rozvozem kusových i balíkových zásilek z domu do domu. V jejím portfoliu je expresní přeprava zásilek do 24 hodin, ale také jiné přepravní moduly. V současnosti pro ni není problém garantovat rozvoz zásilek po celé Evropě, protože přepravní systém FOFR sestává z 8 uznávaných logistických společností, přičemž je zároveň propojen s podobnými systémy v rámci našeho kontinentu.

Výsledek obrázku pro Sledování zásilky FOFR

Scroll to Top