Sledování zásilky FedEx

Většina lidí sice čas od času vyhledává nějaké dobrodružství, které ozvláštní jejich život, rozhodně to ale není případ využívání zásilkových služeb. Zde naopak bezesporu každý touží jen po tom, aby byla jeho zásilka včas a v pořádku doručena na místo určení! Nejistotu, zda se tak skutečně stane, je možné eliminovat pomocí služby Sledování zásilky FedEx.

Sledování zásilky FedEx® 24 hodin denně

Díky nástrojům, které společnost FedEx® svým klientům poskytuje, je možné sledovat stav jejich zakázky dvacet čtyři hodin denně, přičemž kvůli tomu není nutné kontaktovat zákaznický servis společnosti. Zákazník rovněž v pohodlí domova disponuje digitálním dokladem, jenž může v případě potřeby přeposílat dalším zúčastněným.

Výsledek obrázku pro Sledování zásilky fedex

Sledování pomocí identifikačního nebo referenčního čísla

Jednu z možností, jak dohlížet na zásilku, představuje sledování prostřednictvím identifikačního čísla zásilky. Je to velmi jednoduché! Klient na webových stránkách zadá 12místné identifikační číslo zásilky, jež nalezne na mezinárodním leteckém nákladním listu FedEx® a po kliknutí na Sledovat zásilku se ukáže její aktuální stav. Zároveň ji může sledovat i podle referenčního čísla svého balíku či přepravy zásilky. Nic mu také nebrání v tom, aby si přihlásil odběr oznámení o výjimkách a doručení. Tímto způsobem je možné mít přehled až o třiceti zásilkách.

Jiné možnosti sledování

Další možností je sledování zásilky pomocí emailu, kdy lze zaslat email s identifikačním číslem zásilky na emailovou adresu track©fedex.com. Za pár minut přijde odpověď, v níž bude uvedeno, jaký je současný stav zásilky. Jinou variantu sledování představuje přihlášení do programu FedEx InSight®.

Společnost FedEx®

Výsledek obrázku pro Sledování zásilky fedex

Společnost FedEx® vznikla roku 1971 v USA a na svých stránkách se honosí tím, že vynalezla expresní distribuci. Působí ve vice než 220 státech světa a spojuje trhy, jež tvoří více než 90 procent celosvětového hrubého domácího produktu. Každý pracovní den doručí více než 3,6 milionu zásilek! Vnitrostátní expresní služby, jež doplnily mezinárodní expresní služby, zavedla v České republice roku 2013, a to pod názvem FedEx Priority Overnight®.

Scroll to Top