Sledování zásilky DPD

Záhada Bermudského trojúhelníku nebyla sice dosud uspokojivě vyřešena, záhada ztrácejících se poštovních zásilek se však uspokojivého rozuzlení dočkala! Služba Sledování zásilky DPD totiž dovoluje klientům, aby měli o své zásilce neustálý přehled, čímž se nebezpečí její ztráty minimalizuje.

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY DPD

Číslo balíku bez mezer:
(např.: 13855005882219)

 

DPD sledování zásilky online – Více informací

Zásluhou na tom má moderní aplikace DPD Kurýr, která představuje skvělého pomocníka, jenž garantuje spolehlivé doručení zásilky. DPD Kurýr zákazníkům umožňuje mimo jiné změnit čas a místo doručení, sledovat na mapě, kudy se kurýr pohybuje a kolik adres mu ještě zbývá k doručení zásilky, přidat si záložní adresu nebo přesměrovat balíček do výdejního místa. Přístupové údaje do aplikace obdrží zákazníci formou SMS nebo emailem.

Sledování zásilky DPD

Nejste doma? Nevadí!

Adresát jistě ocení, že v den doručení dostane informaci o hodinovém intervalu, kdy mu bude zásilka dopravena. Jestliže si není úplně jistý, že bude ve chvíli doručení doma, nic mu nebrání, aby vyplnil třeba adresu souseda, který mu zásilku vyzvedne. Kurýr se posléze pokusí doručit balíček na původní adresu a případně tam zanechá oznámení o nezastižení a balíček vydá na záložní adrese. Zákazník má dokonce i možnost vidět fotografii kurýra, jenž mu zásilku doručí. Do budoucna by mělo dojít k tomu, že předání zakázky bude naplánováno s přesností na 15 minut.

Sledování zásilky umožňuje nástroj Tracking

Na stránkách DPD lze zásilku sledovat prostřednictvím nástroje Tracking neboli Sledování zásilky. Po zadání 14 místného čísla zásilky zákazník ihned zjistí, kde se právě nachází. Toto číslo se nachází na přepravním štítku.

Historie DPDVýsledek obrázku pro Sledování zásilky DPD

Přepravní společnost DPD vznikla v Německu roku 1976 s cílem přinést jednotný systém přepravy zásilek, jenž by byl jednodušší pro zákazníka a současně poskytoval i nadstandardní služby pro firemní klientelu. V současné době tato společnost celosvětově přepravuje více jak 4 miliony zásilek denně. Na českém trhu se objevila roku 1994. V současnosti DPD u nás obstarává jedno centrální celorepublikové překladiště (HUB v Praze) a 13 regionálních dep. Díky tomu pokrývá 100 % České republiky.

Scroll to Top