Sledování zásilky DHL

Jsou věci mezi nebem a zemí, které se občas stávají, aniž bychom je očekávali. Podobně jako se ztrácejí ponožky z prádelny, mizí na své cestě někdy tajemně také poštovní zásilky, což může představovat opravdu zapeklitý problém. Zásluhou služby Sledování zásilky DHL je však toto nebezpečí minimalizováno.

Sledování zásilky DHL

Číslo balíku bez mezer:
(např.: JD0000400420600002777)

  

DHL sledování zásilek online – Více informací

DHL ProView je služba, která umožňuje sledování zásilek online. Klienti mohou jejímDHL ProView prostřednictvím sledovat zásilky ve skutečném čase. Tuto službu mohou využívat držitelé zákaznického čísla DHL Express a zahrnuje automatická upozornění, jež jsou formou emailů nebo textových zpráv zasílána odesilateli i komukoli, koho uvede. DHL ProView navíc dovoluje automatické sledování zásilky online podle zákaznického čísla, statutu i jiných položek. Je samozřejmostí, že tato služba je bezplatná!

Zásluhou služeb DHL eTrack a DHL Express SMS máte vždy dokonalý přehled

DHL eTrack tak umí sledovat až 50 expresních zásilek ve stejné chvíli, přičemž funguje na jakémkoli zařízení s e-mailem. DHL Express SMS dovoluje sledovat uživatelům mobilních telefonů stav doručení konkrétních zásilek. Postačí zaslat SMS s číslem nákladového listu a v průběhu několika sekund přijde na telefon zpráva o stavu dané zásilky. SMS je možné dále přeposlat adresátům zásilky, aby i oni disponovali aktuálními informacemi. Jestliže sledujete své zásilky, nic vám nebrání v tom, abyste si vyžádali i elektronické potvrzení o doručení společností DHL a digitálně zaznamenaný podpis příjemce.

DHL

Historie DHL

Společnost DHL Express patří německé Deutsche Post World Net a poskytuje mezinárodní poštovní, spěšné, kurýrní, logistické i finanční služby. Její tradice sahá až do roku 1969, přičemž roku 1996 se stala členem skupiny DHL i naše společnost PPL. Společnost vyniká svojí schopností nabídnout spolehlivou celosvětovou nákladní i zásilkovou přepravu. Její výhodou je, že její majitelé jsou z Německa, takže není ovlivněna americkými embargy, takže může přepravovat své náklady třeba i na Kubu nebo do Severní Koreje.

Služba Domestic

Pro české zákazníky je pravděpodobně nejaktuálnější Služba Domestic, pod níž se skrývá vnitrostátní expresní přeprava v rámci České republiky s expresními možnostmi doručování, které se pohybují od urgentního doručení v tentýž den přes doručení časově kritických zásilek následující den až po doručení méně významných zásilek do konkrétního dne.