Sledování zásilky Česká pošta

Určitě už se vám někdy stalo, že jste odeslali balíček a pak se jen divili, že adresátovi stále nedorazil. Jeho dopátrání pak bývá záležitostí takřka detektivní. Dnes již je však takovým dobrodružstvím konec, a to zásluhou služby Sledování zásilky Česká pošta!

Česká pošta – Sledování zásilky

Číslo balíku bez mezer:
(např.: BX0510749225X)

 

Sledování zásilky Česká pošta v režimu Track & Trace

Sledování zásilek Česká pošta

Díky službě sledování zásilky máte totiž stále dokonalý přehled, kde se v daném okamžiku balíček nachází. Je to velmi jednoduché, přičemž u České pošty sledovat lze 1 až 20 zásilek najednou. Stačí pouze zadat jejich podací čísla ve správném formátu a rázem víte, kde zrovna jsou. V režimu Track & Trace je možné sledovat vnitrostátní i mezinárodní zásilky. Zde je třeba mít na paměti, že u mezinárodních zásilek odpovídá Česká pošta jen za zobrazování těch, které vznikají na našem území. Když zásilka opustí hranice České republiky, závisí zobrazování zásilky na kvalitě předání potřebných informací od zahraniční pošty.

Česká pošta nabízí široké portfolio služeb 

Česká pošta je státním podnikem, který navazuje na tradice úspěšné prvorepublikové společnosti Československá pošta. V současnosti má více než 30 tisíc zaměstnanců, kteří garantují velmi pestrou paletu služeb. Česká pošta se totiž nezabývá jen přijímáním, přepravou a doručováním poštovních a neadresných zásilek, ale současně garantuje i smluvní služby pro různé podnikatelské subjekty nebo úřady. Z nich je možné jmenovat Poštovní spořitelnu a ČSOB nebo Sazku. Česká pošta rovněž platí náklady na emise poštovních známek a zavádí je do oběhu.

Mobilní aplikace od České pošty

Czech POINT usnadňuje lidem život

Další hojně využívanou službou České pošty je takzvaný Czech POINT, jenž je nabízen na více než 1000 pobočkách této instituce. Jeho prostřednictvím mohou klienti obdržet často požadované ověřené výstupy z katastru nemovitostí, ale také z rejstříku trestů. Problém nepředstavuje ani zažádat si o nové přístupové údaje k datové schránce. Na daných pobočkách České pošty si je možné nechat provést i ověřování listin a ověřování podpisů.

Zásilky putují nejčastěji po silnici a železnici

Zásilky jsou tříděny na sběrných přepravních uzlech a dále putují silniční nebo železniční přepravou. Jen do vzdálenějších zahraničních zemí jsou dopravovány letecky. Zásluhou služby Sledování zásilky Česká pošta je mohou mít klienti neustále pod svým dohledem!