Sledování zásilky Alza

Oblíbenost eshopů neustále stoupá a nákupy v nich dosahují stále větších objemů. V přímé úměře s tím ale rostou i nároky zákazníků, kteří chtějí mít nepřetržitě dokonalý přehled o tom, kde se zboží, které si pořídili, v dané chvíli nachází. Stejně tak vyžadují i informace o přesném datu jeho doručení. Nelze se proto divit, že se solidní společnosti snaží své zákazníky rozmazlovat prostřednictvím služeb, jako je Sledování zásilky Alza.

Sledování zásilek Alza

Sledování zásilky AlzaKaždý klient, který chce znát detailní informace o stavu a termínu dodání své zakázky z eshopu Alza.cz, může na webových stránkách společnosti zadat číslo balíku, které mu bylo v den jeho odeslání zasláno na email, do uvedeného formuláře. Současně vybere svého dopravce (Česká pošta, DPD, Geis aj.) a následně pohodlně zjistí stav svojí zásilky. Když dojde k situaci, že se balík zpozdí, může jej kontaktovat a on mu sdělí důvody.

AlzaExpres doručí zboží ještě v den objednávky

Společnost v současnosti provozuje po Praze a okolí i vlastní dopravu AlzaExpres, která umožňuje objednání zboží v daném regionu, jež je doručeno ještě v ten samý den mezi 8-22 hodinou, přičemž také tuto trasu zásilky lze sledovat výše uvedeným způsobem online. Vše opět funguje na jednoduchém principu, když zákazník po odeslání objednávky dostane esemesku a email. Další informační esemesku a email obdrží po naplánování trasy objednávky, přičemž mu je oznámen i přibližný čas doručení. Pomocí odkazu v emailu může pohodlně sledovat putování zásilky.

O společnosti Alza.cz

Alza.cz je v současnosti největším online obchodníkem s počítači, mobilními telefony a spotřební elektronikou. Stejně tak slaví značné prodejní úspěchy i v kategoriích jako Sport, Hračky nebo Hobby či Maxi drogerie. Společnost, jež vznikla roku 1994, dnes působí v České republice a na Slovensku, od počátku roku 2017 pak také v dalších 26 zemích Evropské unie. Chlubí se dnes mimo jiné i tím, že roku 2016 započala s doručováním zboží zákazníkům také během víkendů, kdy také otevřela svoje prodejny. Na sklonku roku 2016 pak začaly regiony křižovat její pojízdné Alza StreetShopy.