Sledování zásilek Schenker

V současné době se již jedná o samozřejmost, když zákazníci chtějí mít v každém okamžiku přehled, kde se zakázka, již svěřili přepravci, nachází. Je proto pochopitelné, že se jim solidní přepravní společnosti snaží vyjít co nejvíce vstříc, přičemž výjimku nepředstavuje ani DB Schenker se svojí službou Sledování zásilek Schenker.

Sledování zásilek Schenker umožňuje kontrolu zásilky i neregistrovaným klientům

Služba Tracking (základní sledování zásilek) představuje často využívaný nástroj pro sledování zásilek v pozemní, letecké a námořní přepravě. Tuto službu mohou dokonce využívat i neregistrovaní zákazníci, když zadají do vyhledávacího pole na webových stránkách společnosti www.dbschenker.com/cz-cs/ SIT číslo nebo jiné vyhledávací kritérium. Posléze se jim dostane potřebných informací o pohybu konkrétní zásilky, včetně jejího stavu. Dnes již je možné získat zprávy o více zásilkách najednou, k čemuž postačí zadat referenční čísla, jež budou oddělena středníkem. Pokročilejší typ sledování představuje Advanced Tracking, jenž dovoluje v porovnání se základním trackingem získání detailnějších informací o stavu konkrétních zásilek a klient si může stáhnout i ePOD (potvrzení o dodání) u doručených zásilek. Zde již je vyžadována registrace.

Klienti DB Schenker si mohou spočítat ekologickou stopu svých zásilek

Schenker jde ruku v ruce s moderními vývojovými trendy, a proto umožňuje svým klientům, aby si online prostřednictvím emisní kalkulačky spočítali i ekologickou stopu, jež po sobě jimi zvolený druh přepravy zanechá. K tomu postačí zadat místo vykládky a nakládky, váhu zásilky a typ přepravy. Spočítané výsledky se zobrazí pomocí tabulek nebo efektních grafů.

O firmě DB Schenker

Společnost DB Schenker poskytuje komplexní přepravní i logistické služby po celém světě, a to prostřednictvím svých specializovaných divizí Rail a Logistics. Působí ve více než 140 zemích světa a představuje synonymum pro dopravní a logistické aktivity Deutsche Bahn. Pyšní se mimo jiné tím, že má nejhustší evropskou pozemní přepravní síť. V České republice působí DB Schenker od roku 1991 a v současnosti má v jejím rámci 20 pracovišť s více než 1200 zaměstnanci. Moderní centrála firmy je v Prologis Parku Rudná u Prahy.

Sledování zásilek Schenker

Scroll to Top