Sledování zásilek Raben

Jistě se lze shodnout na tom, že dohadování se zásilkovou službou a pátrání po tom, kde skončil odeslaný balíček, není nic příjemného. Z té příčiny lze jen kvitovat existenci takových technických vymožeností, jako je služba Sledování zásilek Raben. S tou se totiž zásilka jen tak nezatoulá!

Sledování zásilek Raben je pohodlné zásluhou systému Track & Trace

Na stránkách společnosti Raben Group je možné prostřednictvím základní i rozšířené verze Track & Trace systému získat v každém okamžiku přehled o tom, kde se zrovna zásilka pohybuje! K získání informací o zásilce postačí v systému zadat číslo zásilky, případně číslo reference a následně stisknout tlačítko START. Ještě předtím je samozřejmě nutné získat vlastní přihlašovací jméno a heslo, které je klientovi přiděleno poté, co kontaktuje Rabem Group Customer Service. Pomocí aplikace INTEGRATOR je možné posílat objednávky k vnitrostátní i mezinárodní přepravě.

Sledování zásilek Raben

Historie holandské firmy Raben Group sahá před druhou světovou válku

Historie společnosti Raben Group, jež má v dnešní době více než 130 dep v 11 evropských zemích sahá až do roku 1931 do Nizozemí. Tato společnost nabízí komplexní logistické služby, které zahrnují smluvní logistiku, vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravu. Raben Group se může pochlubit i tím, že poskytuje služby přepravy čerstvých produktů, jež si žádají uchovávání při teplotě od 0 do 6 stupňů v průběhu celého logistického řetězce. Služba Fresh Logistics se na trhu objevila roku 2002. Dále se společnost zabývá i celovozovou přepravou, kombinovanou přepravou, ale rovněž námořní a leteckou nákladní přepravou. Raben Group má silnou pozici na německém trhu, kde si ji tvoří pomocí organického růstu i akvizic. Kupříkladu roku 2011 jí koupě firmy Wincanton dovolila rozšíření sítě německých terminálů.

V České republice společnost Raben Group působí od roku 2008

V podstatě identické služby nabízí Raben Logistics Czech, jež u nás funguje od roku 2008. K její nabídce patří rozsáhlá škála přidané hodnoty (VAS) i komplexní celní služby. Na našem území má deset strategicky rozmístěných skladových prostorů, když největší sklad se nachází v Panattoni D5 Hořovice Parku.

Raben